SİZİ ARAYALIM

İnsan Değerleri

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında sunduğumuz faizsiz çözüm önerilerimiz, inovatif yaklaşımımız, uygun maliyetli yöntemlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımızla gelir durumuna bakmaksızın bize başvuran herkesi hedeflerine ulaştırmaya odaklanıyoruz.

Herkes için birincil ihtiyaç olan “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Faizsiz ev sahibi olmayı yeniden tanımlarken benimsediğimiz büyüme stratejisi ile hedeflerimize ulaşmakta insana verilen değerin en önemli faktör olduğuna inanıyoruz.

Biz, gücümüzü çalışanlarımızdan alıyoruz. Çalışanlarımızla birlik olup BİR olmayı tercih ediyoruz. Birlikte üretme, birlikte paylaşma, birlikte büyüme, birlikte gelişme ve birlikte mutlu olma anlayışıyla hareket ediyoruz.

Biz, biriz ve birlikteyiz. Büyük bir aile, başarılı bir ekibiz. İnsanların mutluluğuna vesile olan ve geleceğe güvenle bakan bu ekibin içinde, “BİR de sen olmalısın” diye düşünüyoruz.
Birevim ve diğer alt markalarında görev almak için başvurularınızı konuyla ilgili insan kaynakları web sitelerinden yapabilirsiniz.

 • Adresimiz

  Genel Müdürlük Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. No: 2 Ataşehir / İstanbul

  0(216) 339 01 11 [email protected]

 • İletişim Merkezi

  444 98 82 Detaylı Bilgi Hattı

  Hemen Arayın! Aklınıza takılan tüm sorulara cevap almak ve randevu talep etmek için hemen arayın !

 • Hakkımızda

  Birevim’in tasarrufa dayalı faizsiz ev alma yöntemlerini kullanan Kolayevim, bir evi olsun isteyen herkesi bu hayallerine kavuşturacak mükemmel çözümler sunuyor.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım