SİZİ ARAYALIM

Kalite Politikamız

Tasarrufa dayalı faizsiz yöntemlerle gelir durumuna bakılmaksızın herkesi ev sahibi yapma ve yaşam kalitesini yükseltme misyonuna sahip Kolayevim olarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere ulaştırmak amacıyla, müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyip hizmet kalitemizin sürekliliğinin sağlanmasını kendimize görev biliyoruz.

En yüksek faydayı sağlayacak, sürdürülebilir, tasarrufa dayalı faizsiz yöntemlerimizle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamalarına destek oluyoruz. 

Müşterilerimizin beklentileri noktasında öngörülü davranarak Kolayevim ile ev sahibi olanların memnun olması, mutlu olması, kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri ve buna bağlı olarak müşteri tatmininin en üst seviyelere yükseltilmesi adına çalışıyoruz.

Her müşterimizi tek müşterimiz gibi önemsiyor, işlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda ve verdiğimiz sözlere uygun yaparak uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimizin istek, şikayet ve önerilerini hizmet kalitemizi artırmak adına önemsiyor ve gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.

Sürekli gelişen organizasyon yapımızı ve inovatif yaklaşımlarımızı müşteri memnuniyeti ilkemize hizmet edecek şekilde sürdürüyoruz.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım